ÇELİK ERKEK SAATİ

Orijinal fiyat: ₺ 5,289.14.Şu andaki fiyat: ₺ 4,958.57.

42MM.ÇELİK.ERKEK.QUARTZ.MİNERAL.5ATM

Sadece adet kaldı!

Hafta içi 15:00'a kadar Aynı Gün Kargo'da

Whatsapp Hemen ara

İlk üyeliğe özel sepette %10 indirim
Kupon kodu: HOŞGELDİN10

Stok kodu: ST00093 Kategoriler: , , Etiketler: ,

42MM ÇELİK ERKEK QUARTZ MİNERAL 5ATM

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ÇELİK ERKEK SAATİ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

ozmenkuyum.com'dan verdiğiniz siparişlerinizi veya ürünlerinizi iptal ve iade etmek için 0242 325 80 25 numaralı sanal mağaza destek hattımıza, 0542 458 24 26 WhatsApp hattımıza bu talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Burada belirtilen tüm şartlar sadece ozmenkuyum.com 'dan satın alınan ürünler için geçerlidir.
Paketin özmen kuyum mağazasına gelişi sırasındaki sorumluluk tüketiciye aittir.
Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli incelemelerin ardından ürün iadesi kabul edildiğinde, ürünün ücreti tarafınıza iade edilecektir.

İade ve Değişim Bilgileri

Aşağıdaki koşullar yalnızca özmen kuyum Online Mağazası için geçerlidir:

ozmenkuyum.com’dan satın aldığınız mücevherinizi mesafeli satış sözleşmesi gereği teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz.
Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. Maddesi gereği yüzük siparişlerinde yüzük ölçüsü kişiye özel olarak hazırlandığı için yasal koşullara bağlı olarak cayma hakkı (iptal ve iade hakkı) bulunmamaktadır.

İade hakkını kullanılabilmesi için cayma kararının ozmenkuyum.com ’a 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir.

Bildirimde bulunduktan sonra iade-iptal işleminiz onaylandığında size iletilen gönderi koduyla MNG kargoya teslim edebilirsiniz.

ozmenkuyum.com’ dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.
Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde Satıcı'ya e-posta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu sürelerin dışında herhangi bir şekilde ürün iadesi ve değişimi yapılmamaktadır.

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen maden ayar ve renginde veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mücevherlerde içine yazı yazılmış yüzüklerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Alıcı’nın isteğiyle internet sitesinde sunulan maden renginden farklı bir renkte kişiye özel olarak üretim yapıldığında ya da internet sitesinde sunulan yüzük ölçüsü aralığı kolye ve bileklik boyu dışında verilen özel siparişlerde içine yazı yazılan yüzüklerde ya da sipariş verilen ürünün Alıcı’ya tesliminden öncesi,  sonra ALICI’nın isteği doğrultusunda yapılan yüzük ölçüsü kolye bileklik boyu ve modelindeki değişiklikler gibi işlemler yapıldığında sertifikalı taş ve montür evlilik alyansı ve tamtur alyanslarda müşterinin özel istekleri doğrultusunda özel olarak üretimi yapılan bu mallar cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamına girer.

Kişiye özel olarak üretilen ürünler (isim yazılan ürünler, tamtur alyanslar, ölçüye göre yapılan evlilik alyansları, piercing, hızma, parmak izi ürünler vs) kampanyalı ürünler, outlet kategori ürünleri, alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen özel ölçü yapılan ürünler (Standart yüzük ölçüsü dışında istenen bir ölçü, bileklik ve kolye ölçü değişimi, yazı yazma, farklı taşla üretim vb) indirimli ürünler, fırsat ürünleri, sertifikalı taşlar,yurtdışından özel olarak getirtilen sertifikalı taşlar, sertifikalı taş ve montür modelleriyle kişiye özel oluşturulmuş ürünler kesinlikle iade alınamamakta ve değişim yapılmamaktadır.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin size gönderilen şekliyle mücevher fatura irsaliye sertifika ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak gönderilmesi gerekmektedir.
Ürün iade edilirken ürünün teslimi ile birlikte gönderilen fatura da iade edilmelidir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin kdv’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

Alıcı'nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.

Teslim edilen ürünün faturası İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri, iade faturaları kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Paketin belirtilen iade adresine gelişi sırasındaki sorumluluk tüketiciye aittir. Öngörülen kargo yurtiçi 'tir.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli 14 gün içinde, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale / eft yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.

İade edilmek istenen ürün Mesafeli Satış Sözleşmesinde yer alan Madde 9'daki Cayma Hakkı ve Madde 15'deki Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler şartlarına uygun olmalıdır.

14 gün içerisinde belirtilen koşullara uygun ürünlerimiz kayıpsız değişim yapabilir. 14 gün sonrasında iptal, iade ya da değişimi mümkün değildir.

Online mağazadan satın almış olduğunuz mücevheri yukarıdaki koşullara uygun olması durumunda mağazamızdan da değiştirebilirsiniz.

Mağazalara yapılan iadelerde ödemelerin iadesi iade edilen ürün merkez mağaza adresimize teslim edildiğinde yapılacaktır.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK MAL/HİZMETLER

Aşağıda sayılan ürünler cayma hakkı kapsamında iade edilemezler.

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler:
a) Müşterinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan,

b) Müşteri tarafından mutad kullanımın dışında kullanılan ürünler.

c) Kişiye özel olarak üretilen ürünler (isim yazılan ürünler, tamtur alyanslar, ölçüye göre yapılan evlilik alyansları, piercing, hızma, parmak izi ürünler vs.) kampanyalı ürünler, outlet kategori ürünleri, alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen, özel ölçü yapılan ürünler bileklik ölçü değişimi, yazı yazma, farklı taşla üretim indirimli ürünler, fırsat ürünleri, saatler vs. kesinlikle iade alınamamaktadır.

d) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve SATICI veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

e) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.

f) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.

g) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.

h) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.

i) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.

j) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.

k) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler.

l) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

Kargo Koşulları:

Teslimat Süresi:

Yurt içi kargo ile mesai saatleri içinde 3-5 gün arasında teslim edilmektedir.

Kargo Ücreti:

5.000TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz.

Kargo Şirketi:

Yurtiçi Kargo ile sadece Türkiye içine gönderim yapılmaktadır.

Kargo Takip:

Kargo takip numaranız size ulaştıktan sonra Kargo Takip linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hasarlı Ürünler ve İade Politikası:

Hasarlı ürünler için bir iade politikanız var mı?
İade edilen ürünlerin kargo masrafları kim tarafından karşılanacak?

Ödeme Koşulları:

Ödeme Yöntemleri:

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz? (Kredi kartı, banka havalesi, kapıda ödeme vb.)
Mobil ödeme seçenekleri var mı?

Güvenlik:

Müşteri ödemeleri için hangi güvenlik önlemleri alınmıştır?
SSL sertifikası gibi güvenlik önlemleri kullanılıyor mu?

Taksit Seçenekleri:

Taksitli ödeme seçenekleri sunulacak mı?

Teslimat Koşulları:

Teslimat Adresi:

Müşteriler, farklı bir teslimat adresi seçebilecekler mi?
Hediye gönderimi seçenekleri var mı?

Teslimat Bildirimleri:

Müşterilere teslimat süreleri hakkında bildirimler sağlanacak mı?

İmzalı Teslimat:

Özel ürünler veya yüksek değerli ürünler için imzalı teslimat seçenekleri olacak mı?

ÇELİK ERKEK SAATİ

Sadece adet kaldı!